XIV Powiatowy As Ortografii

W dniu 29.03.2017r. w naszej szkole odbył się XIV Powiatowy Konkurs Ortograficzny „As Ortografii”. W konkursie wzięło udział 10 szkół z powiatu sierpeckiego. 27 uczniów przystąpiło do pisania dyktanda. Komisja złożona z nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej dokonała oceny prac dzieci.
   Mistrzem ortografii została Katarzyna Pakieła ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Sierpcu. Jak na mistrza przystało Kasia nie zrobiła żadnego błędu. Drugie i trzecie miejsca zajęli:

II m. – Małgorzata  Rogowska – Szkoła Podstawowa w Rościszewie
           Mateusz Bogucki – Szkoła Podstawowa nr 2 w Sierpcu

III m. – Alan Dębowski – Szkoła Podstawowa nr 3 w Sierpcu
            Krystian Pawłowski – Szkoła Podstawowa  w Gozdowie.

Gratulujemy serdecznie zwycięzcom konkursu.

Organizatorki:

Anna Kazimierowska