XXI Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1531 – 1683. Od Obertyna do Wiednia. Rzeczpospolita Obojga Narodów”

W dniu 27 kwietnia 2016 roku w Warszawie odbył się III etap wojewódzki XXI Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego im. majora Marka Gajewskiego „Losy żołnierza i  dzieje oręża polskiego w latach 1531 – 1683. Od Obertyna do Wiednia. Rzeczpospolita Obojga Narodów” w roku szkolnym 2015/2016. Naszą szkołę reprezentowało dwoje uczniów: Laura Luiza Szewczyk i Marcin Wojciechowski, którzy byli jednocześnie jedynymi przedstawicielami uczniów szkół podstawowych z obszaru działania Delegatury Płockiej.

Jest nam niezmiernie miło podzielić się tą wspaniałą wiadomością, że Laura i Marcin zostali LAUREATAMI tegoż konkursu osiągając wspaniałe wyniki: Marcin Wojciechowski – 92% – IV miejsce w województwie mazowieckim a Laura Luiza Szewczyk – 90% – V miejsce.

Uczniów do konkursu przygotowywała pani Dorota Ossowska – to już X tak znaczący sukces pani Doroty w tym konkursie.

Serdecznie gratulujemy uczniom i pani Dorocie Ossowskiej.