XXX Memoriał Tadeusza Wiśniewskiego

20 września 2022 r. na stadionie miejskim w Sierpcu odbył się XXX Memoriał Tadeusza Wiśniewskiego. Reprezentacja naszej szkoły rywalizując w wielu konkurencjach lekkoatletycznych w klasyfikacji zespołowej dziewcząt i chłopców zajęła II miejsce. Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie: Łasińska  Natalia, Skrzyńska Gabriela, Tyburska Anna, Dąbrowski Szymon, Wojtyniak Teodor, Prątnicki Jakub, Sławińki Antoni   z klasy 8a, Pietrzykowska Oliwia, Prejna Zuzanna, Lasińska Maja, Perzyński Kamil, Broniszewski Adam Dobies Krystian z klasy 8c, Mielczarska Zofia oraz Wiśniewska Maja z klasy 6a. Wszyscy startujący zdobyli punkty, które zagwarantowały sukces szkole.

Wiele zawodniczek i zawodników indywidualnie zdobyło miejsce na podium, a niektórzy nawet pobili swoje życiowe rekordy.

Medale zdobyli:

DZIEWCZĘTA

Bieg na 100 m

II miejsce – Łasińska Natalia 8a

Bieg na 300 m

II miejsce – Pietrzykowska Oliwia 8c

III miejsce – Łasińska Maja 8c

Skok w dal

I miejsce – Pietrzykowska Oliwia 8c

Pchnięcie kulą

II miejsce – Skrzyńska Gabriela 8a

III miejsce – Tyburska Anna 8a

Sztafeta 4×100 m

II miejsce – Łasińska Maja 8c, Łasińska Natalia 8a, Prejna Zuzanna 8c, Pietrzykowska Oliwia 8c

CHŁOPCY

Bieg na 100 m

II miejsce – Dąbrowski Szymon  8a

Bieg na 300 m

II miejsce – Prątnicki Jakub 8a

Bieg na 1000 m

II miejsce – Perzyński Kamil 8c

Skok w dal

III miejsce – Perzyński Kamil 8c

Pchnięcie kulą

I miejsce – Dąbrowski Szymon 8a

Sztafeta 4×100 m

I miejsce – Perzyński Kamil 8c, Dąbrowski Szymon 8a, Broniszewski Adam 8c, Sławiński Antoni 8a

Wszystkim Naszym Uczniom gratulujemy sukcesów i dziękujemy za wielkie zaangażowanie i wysiłek pozostawiony na bieżni, skoczni i rzutni.

Nauczyciele wychowania fizycznego