„Dzień wspomnień i zadumy”- zadanie w ramach Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego „Z kulturą mi do twarzy”

Przedszkolaki z grupy 0a, 0b, 0c z oddziału przedszkolnego przy Szkole Podstawowej nr 3 im. ks. Jana Twardowskiego w Sierpcu, wraz z wychowawczyniami, wybrały się pod Pomnik Ofiar Katynia oraz Pomnik Bohaterów Ziemi Sierpeckiej aby zapalić znicze i uczcić pamięć ofiar Katynia oraz zmarłych żołnierzy i partyzantów. Wyjście miało również na celu przypomnienie dzieciom o właściwym zachowaniu na cmentarzu oraz szacunku dla zmarłych.

„DZIEŃ WSPOMNIEŃ I ZADUMY” – moduł: „Tu jest moje miejsce” – zadanie zrealizowane w ramach Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego „Z kulturą mi do twarzy”.