Z wizytą w schronisku dla zwierząt w Płocku

30 października 2019 roku nasi wolontariusze: Agata Malinowska, Nel Polowiec oraz Teodor Wojtyniak z opiekunem wolontariatu panią Edytą Paciuszkiewicz udali się do Schroniska dla Zwierząt w Płocku w celu przekazania karmy.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Przedszkolakom, Uczniom, Rodzicom i Nauczycielom za udział w akcji zbiórki karmy  organizowanej przez Szkolny Klub Wolontariatu dla zwierząt przebywających w Schronisku w Płocku. Właściwa dieta jest niezbędna ,by mogły cieszyć się dłużej zdrowiem, a co za tym idzie ,by miały też większą szansę na znalezienie nowego bezpiecznego domu. Dzięki naszej pomocy można  lepiej zadbać o te najbardziej potrzebujące czworonogi. Nasze wielkie zaangażowanie przekłada się na ilość zebranej karmy, dzięki czemu zwierzaki mają zapewnione zdrowe pożywienie na dłuższy czas.

Jeszcze raz  dziękujemy za zaangażowanie w zbiórkę.