Z życia grupy 0a

W II semestrze nadal aktywnie pracujemy i realizujemy projekty oraz innowacje pedagogiczne.

Obchodziliśmy klasowy Dzień Kobiet, Dzień Mamy i Dzień Ziemi, podczas którego porządkowaliśmy teren wokół szkoły.

Uczestniczyliśmy w ekologicznych warsztatach prowadzonych przez uczniów Leonium.

Braliśmy udział w wielu konkursach szkolnych, międzyszkolnych oraz ogólnopolskich – m.in. w konkursach plastycznych „Kartka wielkanocna”, „Na majowej łące”, „Bajkowa kraina”; konkursie recytatorskim „Kubuś Puchatek”; fotograficznym „Wiosna w obiektywie”.

Odnieśliśmy wiele sukcesów, a najważniejsze z nich to:

• II miejsce Martyny Pstrągowskiej w konkursie „Wiosna w obiektywie” organizowanym przez Pracownię Dokumentacji i Dziejów Miasta Sierpc,
  • II miejsce Marceliny Derkes w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Bajkowa kraina”,
  • III miejsce Nadii Garczyńskiej w organizowanym przez CKiSz  konkursie recytatorskim dla przedszkolaków – „Kubuś Puchatek”.

Jak zwykle wspieraliśmy szkolne akcje charytatywne – zebraliśmy mnóstwo korków dla pani Hani z Zawidza.

Pozdrawiamy serdecznie