Z życia grupy 0a

Wszyscy na zdalnym nauczaniu, a my w szkole pracujemy pełną parą. Nasza grupa – 0a – z zapałem realizuje nie tylko podstawę programową, ale także dwie innowacje pedagogiczne – „W krainie matematyki” oraz „Literkowo – zabawy wspomagające naukę pisania”.

Bierzemy także udział w projekcie „Kreatywny przedszkolak – kreatywne dziecko”. W październiku powstała makieta Morza Kasztanowego w jesiennej odsłonie – z kasztanów, żołędzi, liści, plasteliny i bibuły dzieci wyczarowały kraby, ośmiornice, żółwie, ślimaki,
a nawet żaby.  W listopadzie starszaki zmierzyły się z własną wizją najbardziej znanego obrazu Vincenta van Gogha „Słoneczniki”. Pracując w grupach doskonaliły ważną umiejętność zgodnej i twórczej współpracy w zespole.

W ubiegłym miesiącu wzięliśmy także udział w szkolnym konkursie plastycznym „Barwy jesieni”, w którym odnieśliśmy znaczące sukcesy:
I miejsce zajął Jakub Fjałkowski,
II miejsce – Przemysław Penszyński  i Aleksander Wasilewski,
III miejsce – Lena Nawrocka i Małgorzata Tokarska,
wyróżnienie – Marcelina Derkes i Amelia Gabryszewska.
Gratulujemy laureatom oraz wszystkim uczestnikom.