Zadanie projektowe „Kreatywny Przedszkolak Kreatywne Dziecko”- lodowe konstrukcje

Na końcówkę zimy – lodowa zagroda a w niej pingwiny.
W minionym tygodniu przedszkolaki uczęszczające do świetlicy wykonały kolejne zadanie z projektu „Kreatywny Przedszkolak – Kreatywne Dziecko”. Pracę podzieliliśmy na dwa etapy – pierwszym było zrobienie mieszkańców lodowej zagrody – pingwinów. Pomogły nam w tym rolki po papierze. Drugi etap był jeszcze przyjemniejszy – samodzielnie wykonaliśmy śnieg z mąki ziemniaczanej i oleju. Dzieci bawiły się świetnie, co widać po zadowolonych minach, przy okazji rozwijając motorykę małą, kreatywność i doznania sensoryczne.