Zajęcia o bezpieczeństwie dla uczniów kl. I-III zorganizowanie przez firmę UL International Polska Spółka z o.o.

Dnia 8.06.2018 r. gościliśmy w naszej szkole przedstawicieli firmy UL International Polska spółka z o.o. w celu przeprowadzenia zajęć o bezpieczeństwie dla klas 1-3. Spotkanie rozpoczęła pani dyr. Ewa Rycharska, a obecnością zaszczyciła nas radna miasta Sierpc Barbara Gil. Dzieci obejrzały film pt:,,Timon i Pumba, jak być bezpiecznym w podróży”. Zapoznały się z podstawowymi zasadami korzystania z różnych środków transportu. W zabawny i humorystyczny sposób odpowiadały na pytania prowadzącej i za poprawne odpowiedzi otrzymywały certyfikaty,, Safety Smart” w podróży oraz liczne gadżety m.in. linijki, opaski, linijki i materiały do sprawdzenia swojej wiedzy. Mamy nadzieję, że uczestnictwo w tych warsztatach pozwoli dzieciom bezpiecznie spędzić zbliżające się wakacje.