Zakończenie roku szkolnego klas VI-VII

Koniec roku szkolnego to dzień pełen radości, podsumowań i wzruszeń dla uczniów, rodziców, dyrekcji oraz nauczycieli. 23 czerwca cała społeczność Trójki spotkała się podczas  uroczystości zakończenia roku szkolnego 2022/2023. Uświetnili ją zaproszeni goście oraz rodzice. Pani Dyrektor Dorota Ossowska powitała wszystkich zebranych i podsumowała całoroczną pracę naszej placówki. Dalszą część spotkania poprowadziła p. Dyrektor Anna Prątnicka. Nadszedł czas na nagrody, wyróżnienia, dyplomy i podziękowania. Wręczono nagrody za naukę, Nagrody Specjalne –„Biedronkę” ks. Jana Twardowskiego za najwyższą średnią wśród uczniów klas IV, V VI i VII. Nagrody i dyplomy otrzymali również uczniowie za najwyższą frekwencję, godne reprezentowanie szkoły w konkursach i zawodach sportowych,   pracę w  szkolnym wolontariacie oraz za udział w życiu kulturalno-artystycznym szkoły.

Na zakończenie uroczystości p. Dyrektor Dorota Ossowska życzyła zebranym, aby rozpoczynające się wakacje były czasem wspaniałego, bezpiecznego wypoczynku, a każdy dzień witał wszystkich słońcem i przygodą.

Był jeszcze czas na gratulacje i wręczenie świadectw przez wychowawców wszystkim uczniom naszej szkoły.

„Po co są wakacje?

A po to,

by słońce opiekało was złoto,

aby wiatry żywiczne owiały,

aby wody błękitne skąpały,

aby łąki pachniały skoszone,

by las śpiewał piosenki zielone…”.