Zakończenie roku klas III

,,Po raz ostatni zadźwięczał dzwonek

Jutro wakacje, lekcje skończone…’’

26 czerwca 2015roku szkolny dzwonek nie oznajmiał lekcji, ale radosne, przedwakacyjne spotkania uczniów klas ,,O’’ i I-VI z Dyrekcją, nauczycielami  i wychowawcami. Szczególnie uroczysty przebieg miało zakończenie roku dla tych uczniów, którzy zamykali pewien etap szkolnej edukacji, czyli trzecio i szóstoklasistów.

Trzecioklasiści, ich rodzice i zaproszeni goście spotkali się z Dyrekcją i nauczycielami  w dużej sali gimnastycznej. Główni bohaterowie otrzymali świadectwa, nagrody książkowe, dyplomy ukończenia I etapu edukacji statuetki ,,Wiktorii’’ oraz wiele innych wyróżnień.

Niezwykle uroczysty przebieg miało pożegnanie absolwentów. Charakteru podniosłości nadało ślubowanie szóstoklasistów oraz przekazanie sztandaru szkoły młodszym kolegom. Pani Dyrektor Grażyna Krawczyńska w ciepłych słowach złożyła uczniom gratulacje i życzenia, zaś Pani Dyrektor Jolanta Chyżyńska dokonała podsumowania pracy tegorocznych absolwentów, osiągniętych wyników i sukcesów. Jej słowa, wzbogacone prezentacją multimedialną przywołały wspomnienia i chwile spędzone w tej szkole.

Wszyscy uczniowie otrzymali cenzurkę ukończenia szkoły. Najlepszym wręczono świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe, a ich rodzicom listy gratulacyjne. Tego dnia nagrodzono bardzo wielu uczniów za aktywność, bezinteresowną pracę i osiągnięcia w wielu dziedzinach. Wręczono również statuetki ,,Wiktorii’’ i cenne nagrody rzeczowe. Na zakończenie szóstoklasiści po raz ostatni spotkali się z klasowymi kolegami i koleżankami oraz swoimi wychowawcami.

Rok szkolny 2014/2015,pełen wytężonej pracy i osiągniętych sukcesów, przeszedł już do historii naszej „Trójki’’.

Prezentacja osiągnięć uczniów klas III