Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2019/2020 klas IV-VII

W słoneczne, upalne przedpołudnie po ponad trzymiesięcznej przerwie uczniowie przekroczyli mury „Trójki”.

Ten szczególny 2019/2020 rok szkolny dobiegł końca. Szczególnym również było podsumowanie całorocznej pracy uczniów. Zachowując reżim sanitarny, nauczyciele spotkali się z wychowankami. Mimo iż ostatnie miesiące zmieniły funkcjonowanie szkoły, życie uczniów, były czasem pełnym wyzwań, to jednak pewne rzeczy pozostały niezmienne.

Jak co roku, najlepsi zostali uhonorowani świadectwami z wyróżnieniem i nagrodami książkowymi. Wychowawcy gratulowali wszystkim uczniom osiągniętych wyników. Wręczono również dyplomy i nagrody  za inne dokonania –  konkursy przedmiotowe, działalność wolontariacką, sukcesy sportowe.

To niezwykłe, acz uroczyste spotkanie, zakończyły życzenia udanych, bezpiecznych wakacji.

Do zobaczenia we wrześniu, miejmy nadzieję, nie w wirtualnej rzeczywistości!