Zakończenie roku szkolnego klas IV-V

Nadszedł wreszcie długo oczekiwany przez uczniów dzień – 21 czerwca cała społeczność „Trójki” spotkała się podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego 2023/2024. Uświetnili ją zaproszeni goście oraz rodzice.

Pani Dyrektor Dorota Ossowska powitała wszystkich zebranych i podsumowała całoroczną pracę naszej placówki. Dalszą część spotkania poprowadziła p. Wicedyrektor Anna Prątnicka. Nadszedł czas na nagrody, wyróżnienia, dyplomy i podziękowania. Wręczono nagrody za naukę, Nagrody Specjalne – „Biedronkę” ks. Jana Twardowskiego za najwyższą średnią wśród uczniów klas IV, V, VI i VII. Nagrody i dyplomy otrzymali również uczniowie za najwyższą frekwencję, godne reprezentowanie szkoły w konkursach i zawodach sportowych, pracę w szkolnym wolontariacie oraz za udział w życiu kulturalno-artystycznym szkoły.

Na zakończenie uroczystości p. Wicedyrektor Anna Prątnicka podziękowała rodzicom za całoroczną współpracę, natomiast uczniom życzyła, aby rozpoczynające się wakacje były czasem wspaniałego, bezpiecznego wypoczynku, a każdy dzień witał wszystkich słońcem i przygodą.

Był jeszcze czas na gratulacje i wręczenie świadectw przez wychowawców wszystkim uczniom naszej szkoły.

„Po raz ostatni zadźwięczał dzwonek

Jutro wakacje, lekcje skończone!

A teraz wszystkich czeka nagroda

wakacje, wczasy, słońce, pogoda’’.