Zbiórka charytatywna pod hasłem ,,Dla Szymona”

24 marca 2020 r. została podsumowana zbiórka charytatywna pod hasłem ,,Dla Szymona” organizowana przez Szkołę Podstawową im. Jana Pawła II w Borkowie Kościelnym . Nasza szkoła nigdy nie pozostaje obojętna na cierpienie drugiego człowieka. Dzięki zaangażowaniu dobrych serduszek ,,Trójeczki” przekazaliśmy 1030 złotych na pomoc Szymonowi, u którego wykryto nowotwór złośliwy. Szymon jest teraz w trakcie chemioterapii. Szkolny Klub Wolontariatu serdecznie dziękuje wszystkim, którzy wsparli akcję: Dyrekcji, Nauczycielom, Uczniom, Wolontariuszom i ich Rodzicom za pyszne wypieki oraz za to, że zawsze nas wspieracie.