Zbiórka na leczenie „Dla Piotrusia”

23 kwietnia 2018 r.  została podsumowana  zbiórka  na leczenie „Dla Piotrusia”. Czteromiesięczny chłopiec jest podopiecznym Zakładu Opiekuńczo – leczniczego w Kraszewie. Piotruś ma rozpoznany zespół krótkiego jelita, wcześniactwo, opóźniony rozwój psycho-ruchowy, asymetrię w obrębie głowy. Liczne dysproporcje i wybrzuszenia w czaszce utrudniają prawidłowy rozwój mózgu. Potrzebny jest zakup specjalistycznego kasku rehabilitacyjnego oraz intensywna i kosztowna rehabilitacja. Zebrane pieniądze w kwocie 1156  złotych  zostaną przekazane podczas VI koncertu charytatywnego „Najmłodsi z pomocą”, który odbędzie się 25 kwietnia w CKiSz w Sierpcu.

Szkolny Klub Wolontariatu serdecznie dziękuje wszystkim , którzy wsparli akcję: Dyrekcji, Nauczycielom, Uczniom, Wolontariuszom i ich Rodzicom  za wspaniałe wypieki oraz to , że zawsze nas wspieracie.