„Znajomy język obcy” – warsztaty w Zespole Szkół nr 2 im. Zygmunta Wolskiego w Sierpcu

28 kwietnia 2022 roku nasi ósmoklasiści uczestniczyli w warsztatach zorganizowanych przez Zespół Szkół nr 2 im. Zygmunta Wolskiego w Sierpcu.

Warsztaty angielsko-niemiecko-francuskie pod hasłem „Znajomy język obcy” dotyczyły roli języków obcych we współczesnym świecie oraz różnych zapożyczeń z języka obcego istniejących w polszczyźnie.

W czasie zajęć uczniowie mieli znakomitą okazję sprawdzić się w pracy zespołowej. Spotkanie przebiegło w przyjaznej atmosferze, uczniowie chętnie włączali się w zajęcia.