Ogólnopolski Projekt Edukacyjny „Kreatywny Przedszkolak – Kreatywne Dziecko”

W roku szkolnym 2020/2021 wszystkie oddziały przedszkolne, świetlica oraz klasa 1b pod kierunkiem wychowawców, realizowały ogólnopolski projekt edukacyjny „Kreatywny Przedszkolak– Kreatywne Dziecko”.

Głównym celem przedsięwzięcia było podejmowanie kreatywnych i twórczych działań przez dzieci. Podczas realizacji projektu dzieci uczyły się: planowania pracy, logicznego myślenia, kreatywności, obowiązkowości (musiały pamiętać o gromadzeniu i przynoszeniu potrzebnych materiałów z domu). Doskonaliły motorykę małą, koncentrację i skupienie uwagi. Doskonała współpraca w grupie dawała oczekiwane efekty. Wykonane przez dzieci dzieła przynosiły im radość i satysfakcję. Po zakończeniu prac wszyscy chętnie i dokładnie porządkowali swoje miejsca pracy. Wykonane przez dzieci prace znajdowały swoje miejsce na wystawach, bądź cieszyły oko domowników. Za wielkie zaangażowanie i rzetelną pracę dzieci i nauczycieli nasza placówka uzyskała Certyfikat „Kreatywnego Przedszkola”.

Wszystkim dzieciom dziękujemy za piękne prace wykonane w ramach

Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego

„Kreatywny Przedszkolak – Kreatywne Dziecko”

w roku szkolnym 2020/2021r.

Dziękujemy również Rodzicom

za zaangażowanie w projekt podczas zdalnego nauczania.

Dziękujemy Nauczycielom, którzy przystąpili do projektu

i wdrażali swoje kreatywne pomysły.

Prezentacja 1

Prezentacja 2